Technology Technology

Pojawi się niedługo najświeższy uwierzytelniania system na portalu Netflix. Dzielenie konta ze znajomymi może być bez porównania cięższe!

08.06.2021, 13:37 0 komentarzy
Pojawi się niedługo najświeższy uwierzytelniania system na portalu Netflix. Dzielenie konta ze znajomymi może być bez porównania cięższe!

Miłośnicy filmowych ekranizacji i produkcji odcinkowych mogą stać się znacznie bardziej zaniepokojeni, ponieważ z sieci Internet spływają bolesne powiadomienia. Platforma internetowa z VOD zwana też jako Netflix rozmyśla o tym żeby wstrzymać użytkownikom współdzielenie kont. To była do chwili obecnej bardzo poręczna i bardzo rozpoznawalna funkcjonalność. Za jeden rachunek pokrywa opłatę wielu abonentów i oni mogą przebywać w różnych miejscach na świecie. Jednak platforma internetowa VOD Netflix nie ogłosiła zupełnego zakazania kont podziału, lecz postanowiła utworzyć swego rodzaju utrudnienie. Firma Netflix planuje to by zatrzymać rozdzielenie kont abonamentom, którzy nie pomieszkują w jednym budynku. Ukazywać się będzie powiadomienie na telewizorowych ekranach, które ma wymusić na płatniku potwierdzenie tego, iż to właśnie on jest posiadaczem głównym. Weryfikacyjny ciąg znaków na konkretny adres zamieszkania albo telefoniczny numer zamierza przesyłać ten gigant w otoczeniu internetowych portali VOD. W takiej sytuacji użytkownicy abonamentu muszą mieć na uwadze to, iż wystąpią zmiany podczas korzystania z internetowej strony VOD Netflix.

Zostaw komentarz