Poznaliśmy wszystkich mieszkańców domu Top Model!

25.09.2020, 09:20 0 komentarzy
Poznaliśmy wszystkich mieszkańców domu Top Model!

Top model, czyli jeden z hitowych programów TVN-u to od wielu lat stały punkt jesiennej ramówki stacji, w którym uczestnicy walczą o tytuł Next Top Model. Odpowiedzialna za sukces jest Joanna Krupa i znane i lubiane jury, którzy zgromadzają przed ekranem tysiące widzów. Po etapie castingów i bootcampu w odcinkach będzie można zobaczyć kilka znanych w przestrzeni modowej osobistości, na przykład redaktorki pism, znane modelki lub fotografowie światowej sławy.

W tym sezonie konkurować będzie czternastu uczestników, wśród których znalazły się również osoby ze specjalnymi biletami - złotym i srebrnym. Złoty bilet jurorzy przyznają tej osobie, która w ich opinii najbardziej będzie się nadawać do roli modelki lub modela, co skutkuje tym, że taki uczestnik automatycznie ląduje w domu Top Model. Natomiast bilet w srebrnym kolorze okazał się być użytkowników Internetu, którzy dokonali wyboru swojego ulubieńca, który nie musi uczestniczyć w castingach i automatycznie trafia na bootcamp, czyli kolejny etap.

Czego się należy spodziewać w programie?

Produkcja TVN ma za zadanie dać nie tylko zaistnienia w świecie modelingu, ale również pierwszych kroków i wzbogacenie swojego portfolio, więc w każdej edycji zgłasza się wiele chętnych. Podczas każdego z odcinków na uczestników będą czekać różnorodne zadania, które będą sprawdzianem tego, czy są oni gotowi na wyzwania w prawdziwym świecie mody. Sędziowie oceniają ich zmagania i decydują o tym, który zawodnik pożegna się z programem w danym odcinku. Jest jeszcze możliwość powrotu do programu po eliminacji, a jest to możliwe dzięki interwencji Michała Piróga, którego zadaniem jest obserwacja panelu za kulisami, służąc pocieszeniem i wsparciem dla uczestników. Główną nagrodą jest zawarcie kontraktu z agencją modelek i modeli jak i okładka dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". Podczas obecnego sezonu również poznamy, który z nich okaże się następnym zwycięzcą programu. walczy wielu ciekawych zawodników, w związku z tym z pewnością warto jest oglądać na bieżąco kolejne odcinki.

Tagi:

Zostaw komentarz