Triumf Chelsea na wyjeździe.

14.09.2020, 08:52 0 komentarzy

Zawodnicy Chelsea Londyn świetnie rozpoczęli najnowszy sezon rywalizacji w Premier League. Dla wielu piłkarzy był to debiut w barwach Chelsea FC. Wielu sympatyków Chelsea Londyn oczekiwało, by zobaczyć świeżych nabytków drużyny w w trakcie spotkania. Warto zaznaczyć, iż przedstawili się z niezwykle pozytywnej strony. To z pewnością jest to pozytywna informacja dla trenera Chelsea FC. Teraz szkoleniowiec Chelsea FC ma do wyboru wielu inteligentnych podopiecznych.

W minionych latach w angielskiej ekstraklasie drużyna z Londynu nie grała dostatecznie dobrze. Fani tego zespołu oczekują lepszej gry. Sporo sympatyków nożnej piłki oczekiwało na pierwszy mecz zawodników wytransferowanych z niemieckiej Bundesligi. Chelsea ma w tym sezonie poważne plany,jeśli chodzi o wyniki. Sympatycy Chelsea Londyn liczą, iż ich zespół dobrze wejdą w kolejny w sobotę sezon Premier League.

Dobra forma Chelsea FC w całym meczu z Brighton and Hove Albion

Pierwsza połowa spotkania dostarczyła sympatykom obu zespołów wiele elektryzujących doświadczeń. Piłkarze kreowali wiele sytuacji podbramkowych. W premierowej połowie tego meczu kibice obu drużyn oglądali tylko jedną bramkę. Futbolówkę do siatki wpakował Jorginho. Sędzia zarządził jedenastkę po faulu Ryana na nowym napastniku Chelsea. Do końca pierwszej połowy rezultat pozostał ten sam. W kolejnej połowie Brighton musiał odrabiać różnicę bramkową.

Kibice mieli nadzieję na sporo więcej goli i strzałów swoich zawodników. W kolejnej odsłonie spotkania widzieliśmy już więcej goli. W tej sytuacji efektywniejsza była drużyna Chelsea FC. Początek drugiej połowy był niezwykle intensywny. Brighton dało radę doprowadzić do remisu. Dobry rezultat Chelsea był więc pod znakiem zapytania. Zawodnicy Franka Lamparda zdawali sobie sprawę, że fanów Chelsea interesuje tylko zwycięstwo.

Po golu dla ekipy gospodarzy piłkarze Lamparda wystartowali do akcji pod polem karnym rywali. Parę chwil później drużyna Lamparda kolejny raz prowadziła w tym starciu. Zdobyli dwa trafienia. Końcowy wynik tego pojedynku to 3:1 na korzyść Chelsea Londyn. To bez wątpienia świetny początek rozgrywek dla drużyny Chelsea.