Technology

Dużo trafień i zwycięstwo wicemistrza kraju z zawodnikami gliwickiego Piasta! Emocjonujące spotkanie na starcie zmagań polskich rozgrywek!

26.07.2021, 10:12 0 komentarzy
Dużo trafień i zwycięstwo wicemistrza kraju z zawodnikami gliwickiego Piasta! Emocjonujące spotkanie na starcie zmagań polskich rozgrywek!

Sympatycy piłkarscy otrzymali szansę żeby podziwiać wybitne spotkanie na stadionie Piasta. W popołudnie niedzielne lokalna drużyna Piasta podejmowała na własnym stadionie piłkarzy wicemistrza polskiej ligi. Było to naprawdę mocne połączenie jak na otwierającą kolejkę nowego sezonu polskich rozgrywek i dobrze to stwierdzić. Każdy sympatyk piłki nożnej w naszym kraju z całą pewnością mógł być ukontentowany z śledzenia takiego meczu. Warto to zrozumieć, iż obie ekipy były niesamowicie blisko sukcesu, a w trakcie spotkania mieliśmy okazję obejrzeć pięć goli. Na koniec to piłkarze drużyny wicemistrza Polski mogli się cieszyć z pierwszej wygranej w świeżo zainaugurowanym sezonie polskich rozgrywek. Zawodnicy Piasta na pierwsze zwycięstwo będą musieli wyczekiwać co najmniej do następnej kolejki, gdyż ponieśli porażkę wynikiem 2 do 3. W kolejną sobotę ich oponentami będą piłkarze Stali Mielec. Zawodnicy selekcjonera Waldemara Fornalika z pełnym przekonaniem będą mieli chęć odkuć się po porażce w pierwszej serii gier nowego sezonu polskiej Ekstraklasy.

Zostaw komentarz