Technology

Jeden z najbardziej bramkostrzelnych piłkarzy w dziejach futbolu zmienia klub na PSG! Messi Lionel już nie jest graczem Blaugrany!

23.08.2021, 12:58 0 komentarzy
Jeden z najbardziej bramkostrzelnych piłkarzy w dziejach futbolu zmienia klub na PSG! Messi Lionel już nie jest graczem Blaugrany!

Z pewnością roszady transferowe piłkarskich zespołów w trakcie przerwy pomiędzy rozgrywkami są często ekscytujące. Jednak to, co mogliśmy zobaczyć tego lata zdziwiło wszystkich sympatyków futbolu. Większość fanów była przekonana, iż Messi Lionel zostanie zawodnikiem Dumy Katalonii do ostatnich dni swojej piłkarskiej kariery. Barcelona popadła jednak w finansowe problemy i piłkarz Argentyny nie miał wyboru, musiał opuścić klub. Paris Saint-Germain okazał się zespołem, który zdecydował się zatrudnić skrzydłowego Argentyny. Ciekawą ofertę kontraktu, którą były już zawodnik Dumy Katalonii podpisał zaoferował argentyńskiemu piłkarzowi klub z ligi francuskiej. na pewno istotny moment w dziejach światowej piłki i trzeba to podkreślić. Piłkarscy wielbiciele teraz zyskają szansę oglądać grę Messiego w lidze francuskiej. Na pewno mnóstwo osób będzie zainteresowane tym, jak argentyński piłkarz odnajdzie się w nowej drużynie. Messi stworzy tercet z takimi zawodnikami, jak Mbappe oraz Neymar, co może dać Paris Saint-Germain sporo trofeów.

Zostaw komentarz