Technology

Katastroficzny występ drużyny polskiej na starcie zmagań eliminacyjnych do Euro 2024 - przegrana z narodową drużyną Czech!

22.06.2023, 14:12 0 komentarzy
Katastroficzny występ drużyny polskiej na starcie zmagań eliminacyjnych do Euro 2024 - przegrana z narodową drużyną Czech!

Narodowa kadra Czech zwycięża narodową drużynę Polski w inauguracyjnym meczu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

Ostatnie mistrzostwa świata w wykonaniu polskiej reprezentacji piłkarskiej nie były zbyt udane. Nasi piłkarze oczywiście byli w stanie wywalczyć awans do fazy pucharowej, lecz nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Piłkarscy wielbiciele z Polski zgodnie sądzili, że zmiana na stanowisku selekcjonera jest wymagana. I właśnie z tego powodu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza zdecydował się na przerwanie umowy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym szkoleniowcem polskiej drużyny, a jego pierwszym istotnym oponentem była kadra Czech. Było to pierwsze spotkanie w eliminacyjnych zmaganiach do Mistrzostw Europy 2024 i niezwykle ważne było to, aby zwyciężyć.

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego humory w polskiej drużynie były świetne, jednakże weryfikacja przyszła błyskawicznie. Już po trzech minutach spotkania zespół narodowy Czech bowiem zdołała zdobyć dwa gole. Był to wielki szok zarówno dla fanów zebranych na stadionie w Pradze, jak i piłkarzy. Zawodnicy czeskiej drużyny narodowej wyglądali dużo lepiej od polskich piłkarzy od pierwszego gwizdka i nie wiele wskazywało na to, że w drugiej odsłonie to się odmieni. W drugiej odsłonie meczu kadra Polska prezentowała się trochę lepiej, jednak to piłkarze z Czech zdobyli bramkę numer trzy. Jan Kuchta był zdobywcą trzeciego gola w 64. minucie tego meczu. Nasi zawodnicy próbowali odrobić straty, jednak dali radę strzelić jedynie jedną bramkę na trzy minuty przed końcem meczu. Ten pojedynek w wykonaniu drużyny narodowej Polski był kiepski i warto to zaznaczyć. Trener z Portugalii Santos na pewno nie tak debiut w reprezentacji narodowej Polski. Narodowa drużyna Polski w drugim meczu eliminacji będzie się mierzyć z reprezentacją Albanii. Bez wątpienia w tym meczu polska drużyna musi wygrać.

Zostaw komentarz