Technology

Klęska piłkarskiej reprezentacji Polski z reprezentacją Czech na starcie zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

23.06.2023, 15:37 0 komentarzy
Klęska piłkarskiej reprezentacji Polski z reprezentacją Czech na starcie zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

W pierwszym pojedynku eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024 zespół narodowy Czech pokonuje narodową reprezentację Polski!

Poprzednie mistrzostwa świata w wykonaniu polskiej narodowej kadry nie były zbytnio udane. Oczywiście nasi piłkarze dali radę awansować do fazy play-off, jednak nie każdemu podobał się styl, w jakim tego dokonali. Wielbiciele piłki nożnej z Polski zgodnie sądzili, iż wymagana jest zmiana na stanowisku selekcjonera. I chociażby z tego powodu prezes PZPN Cezary Kulesza zdecydował się na przerwanie umowy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został kolejnym szkoleniowcem zespołu narodowego Polski, a jego pierwszym istotnym przeciwnikiem była kadra narodowa Czech. To było pierwsze starcie w eliminacjach do Euro 2024 i niesamowicie istotne było to, żeby wygrać.

Nastroje w polskiej reprezentacji Przed pierwszym gwizdkiem arbitra były dobre, jednak weryfikacja przyszła błyskawicznie. Już po trzech minutach starcia czeska reprezentacja bowiem zdołała strzelić dwa gole. Zarówno dla zawodników, jak i sympatyków zgromadzonych na trybunach w Pradze to był istny szok. Zawodnicy czeskiej reprezentacji narodowej od początku meczu prezentowali się zdecydowanie lepiej od naszych zawodników i nie wiele wskazywało na to, iż w drugiej odsłonie to się zmieni. Kadra Polska grała trochę lepiej w drugiej części starcia, jednak to czescy piłkarze zdobyli gola numer trzy. Kuchta Jan był zdobywcą gola numer 3 w 64. minucie tego spotkania. Nasi zawodnicy próbowali nadrobić straty, jednakże dali radę strzelić jedynie jednego gola na 3 minuty przed końcem meczu. Ten mecz w wykonaniu polskiej kadry był tragiczny i trzeba to przyznać. Portugalski szkoleniowiec Fernando Santos z całą pewnością nie tak debiut w reprezentacji narodowej Polski. Nasza kadra zmierzy się z narodową drużyną Albanii w drugim meczu eliminacyjnych zmagań. Bez najmniejszych wątpliwości w tym spotkaniu piłkarska reprezentacja Polski musi wygrać.

Zostaw komentarz