Technology

Wywiad z Meghan Markle i księciem Harrym

19.03.2021, 12:41 0 komentarzy
Wywiad z Meghan Markle i księciem Harrym

W ostatnich dniach, czyli 7.03 o 20 zaistniał wywiad słynnej prezenterki telewizyjnej Oprah Winfrey z księciem Harrym oraz księżną Meghan Markle. O dyskusji tej szybko zrobiło się bardzo głośno i do tej pory jest to jeden z przodowniczych tematów pośród rozmaitych tabloidów. To był pierwszy połączony wywiad Harry'ego i Meghan po odejściu pary z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej oraz wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Podczas spotkania z Oprah Winfrey para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji oraz przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z życia na królewskim dworze. Na rozmowie ujawniły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Dodatkowo, w oparciu opublikowanego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym sporze w rodzinie królewskiej są właściwie po stronie Elżbiety II oraz pozostałych członków rodziny aniżeli Harry'ego i Meghan. Jednakże nie da się ukryć, że poparcie jest niezwykle zróżnicowane, w zależności od wieku oraz upodobań politycznych. Tabloidy brytyjskie dostrzegają, że w przypadku gdy Meghan i Harry zapragnęliby kiedyś powrócić na łono rodziny, to właśnie tym wywiadem skreślili definitywnie swoją szansę. Ponadto oprócz wspomnianych wcześniej kwestiach para poruszyła również temat tego, że książe nie spostrzegał wcześniej, że jest on uwięziony, jak sam określił, oraz temat samobójczych myśli Meghan.

Prowadzący kanał na platformie YouTube, zajmujący się szukaniem informacji Archie Manners i Josh Pieters, zmotywowali 4 profesjonalistów analizujących w publikatorach sprawy królewskiej rodziny na analizę wywiadu 2 dni przed jego emisją. Doświadczeni eksperci, w tym dawny prasowy sekretarz królowej brytyjskiej, przeanalizowali cały wywiad, sugerując tym samym Winfrey brak obiektywnego podejścia a z kolei Meghan używanie ostrego i bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah z Harrym a także Meghan został zaprezentowany w w TVN24 wieczorem. Co istotne, wywiad ten obserwowało średnio ponad 1mln odbiorców. Stacja telewizyjna była wtedy wiceliderem rynku, tym samym wyprzedzając Polsat i TVN.

Równocześnie mówi się, jakoby wywiad ten udowodnił legendę dotyczącą Oprah jako redaktorki, która może wyciągnąć z rozmówcy wnikliwie wszystko. Ze względu na emocjonujące szczegóły pary książęcej media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah robiła to już niejednokrotnie. Bez żadnych wątpliwości należy stwierdzić, że temat ten będzie w ciągu najbliższych tygodni zapewne często omawiany.

Zostaw komentarz